Koloryzacja profesjonalnymi farbami do włosów

Koloryzacja profesjonalnymi farbami do włosów

Koloryzacja włosów to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów przez kobiety. Na terminy do renomowanych salonów warto jest czekać, ponieważ w zamian otrzymuje się gwarancję wysokiej jakości produktów i sprawnie przeprowadzonych koloryzacji. Na dobrą opinię o danym miejscu nakłada się również trwałość nakładanych farb, każdej kobiecie zależy bowiem na tym, by mogła cieszyć się pięknym wyglądem swoich włosów przez możliwie najdłuższy czas.

Koloryzacja profesjonalnymi farbami do włosów

Składniki profesjonalnych farb do włosów

Salony fryzjerskie zaopatrują się w produkty wysokiej jakości w hurtowniach, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Właścicielom zależy na tym, by każda Klientka opuszczała lokal usatysfakcjonowana i pewna siebie w nowej odsłonie wyglądu swoich włosów. Niektóre profesjonalne farby do włosów dostępne w sklepie Wyczesani.pl występują w formie kremu, koloryzacja przy ich zastosowaniu gwarantuje uzyskanie efektu trójwymiarowości. Produkty składają się z płynnych kryształów, które są odpowiedzialne za wnikanie wybranego koloru do środka każdego kosmyka włosów. Podczas mieszania profesjonalne farby do włosów nie utleniają się za wcześnie, przedostają się zatem do struktury włosów i otwierają ich łuski. Poza uzyskaniem głębokiego i nasyconego koloru, otrzymuje się gładką i miękką odsłonę nowej fryzury. W profesjonalnych farbach do włosów znajduje się także kwas hialuronowy, co świadczy o niespotykanej dotąd nowoczesności. W rezultacie nałożenia farby z dodatkiem tego składnika, włosy są wygładzone na całej długości i wzorowo pokryte nowym kolorem. Kwas hialuronowy czyni cuda na włosach, odpowiednio je nawilża i zapewnia elastyczność każdego kosmyka. Wymieniając składniki profesjonalnych farb do włosów nie można pominąć roli mikropigmentów, które zapewniają intensyfikację wybranego przez klientki koloru. W tym przypadku pozostaje on na włosach bardzo długo.

Profesjonalne farby do włosów

Sklep wyczesani.pl jest doskonale zaopatrzony w profesjonalne farby do włosów, dlatego nie dziwi fakt, że wiele salonów fryzjerskich podejmuje współpracę w tym zakresie. Na uwagę zasługuje linia Evolution, która ma wiele zalet wpływających na intensywność nakładanego koloru i jego trwałość. Szeroki wybór w palecie odcieni może wywołać niezdecydowanie, ale jednocześnie pewność wysokiej jakości przeprowadzonej koloryzacji. By powyższe efekty były w pełni uzyskane należy dokładnie wymieszać wybraną farbę z oksydantem – oczywiście przy zachowaniu właściwych proporcji. Do mieszania nie powinno używać się metalowych przedmiotów, przed czym wyraźnie ostrzega producent. Kolejnym istotnym wskazaniem jest równomierne rozprowadzenie farby po rozdzielonych pasmach, przy pomocy pędzelka. Lepiej nakładać niewielkie ilości i później je uzupełnić, niż od razu przesadzić z ilością preparatu. Farbę należy pozostawić na nieco ponad pół godziny, czas ten liczy się od momentu pokrycia mieszanką wszystkich włosów. W zależności od preferencji, grubości i długości włosów, czas trzymania preparatów może zostać wydłużony lub skrócony.

Podobne artykuły