Uniwersalne zastosowanie terapii laserowej w medycynie estetycznej

Uniwersalne zastosowanie terapii laserowej w medycynie estetycznej

Nowoczesne zabiegi laserem są dziś stosowane w celu leczenia wielu różnorakich problemów. Aplikowanie promieni świetlnych na wybrany fragment skóry może pomóc zwalczyć dolegliwości bólowe, problemy z żylakami, trądzik. Ma też niebagatelne znaczenie w kosmetologii i dermatologii oraz medycynie estetycznej i okulistyce. Dzięki tej formie terapii udaje się wykonać wiele bezinwazyjnych i bezkrwawych zabiegów, które są bardzo komfortowe i bezpieczne dla pacjenta. Terapia laserowa polega na emitowaniu wiązki światła na wybrany fragment ciała przez określony czas. W zależności od rodzaju terapii wiązka ta ma określoną długość i moc, i emitowana jest przez ustalony czas. Gabinety medycyny estetycznej używają dziś coraz nowocześniejszych urządzeń emitujących rożne rodzaje światła.

Gdzie szukać najlepszych terapii?

Jeśli szukasz dla siebie zaufanego miejsca, w którym możesz wykonać bezpieczne zabiegi laserem wybierz nowoczesny gabinet medycyny estetycznej Dermapoint, który kieruje swoje usługi przede wszystkim do pacjentów z miast Gliwice, Katowice, ale także innych rejonów Polski, ze względu na dogodne połączenia ze Śląskiem. Dermapoint wyróżnia się najwyższym poziomem usług, które oferuje swoim pacjentom. Lata doświadczeń oraz zastosowanie profesjonalnego sprzętu pozwala na możliwie najlepszą opiekę nad każdym pacjentem, zainteresowanym zabiegami laserowymi. Dzięki indywidualnemu podejściu znajdziesz w Derampoint zabiegi, które zadowolą nawet najbardziej wymagające gusta na najwyższym możliwe poziomie.

Laseroterapia i zabiegi laserowe

W Dermapoint wykorzystywany jest najnowocześniejsza platforma laserowa izraelskiej firmy Alma Lasers – ALMA HARMONY PRO. Dzięki technologii najnowszej generacji laser ten pozwala skutecznie usunąć zmiany naczyniowe, rumienie, przebarwienia, zmarszczki, bruzdy, blizny czy tatuaże. Zabiegi laserem z użyciem ALMA HARMONY PRO  umożliwiają też skuteczne wykonanie peelingu i liftingu skóry. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i wykorzystaniu najlepszego sprzętu wszystkie zabiegi laserowe w Dermapoint są nie tylko szalenie skuteczne, ale przede wszystkim bezpieczne dla pacjenta. To, co wyróżnia laser firmy Alma Lasers to możliwość użycia różnego rodzaju laserów podczas jednego zabiegu, co znacznie skraca czas terapii i pozwala na otrzymanie spektakularnych efektów.

Uniwersalne zastosowanie terapii laserowej w medycynie estetycznej

Różne głowice do zadań specjalnych

Głowica Nd:Yag emituje laser neodymowo-yagowy, który rewelacyjnie działa na zmiany naczyniowe. W Dermapoint możesz w ten sposób wykonać zabiegi laserem, które wspomagają leczenie poszerzonych naczynek na twarzy czy nogach. Głowica ta posiada system chłodzenia chroniący naskórek pacjenta. Głowica Dye-VL znajduje zastosowanie w leczeniu trądziku lub przebarwień, a sama terapia jest bezbolesna i wyjątkowo bezpieczna. Głowica ClearLift to jedyny na rynku laser frakcyjny z technologią Q-switch. Bardzo krótki impuls o wysokiej energii ma zastosowanie w terapii przeciwstarzeniowej i umożliwia wykonanie bezoperacyjnego liftingu twarzy. Zabiegi laserem z wykorzystaniem tej głowicy poprawiają jędrność skóry, wygładzają zmarszczki, usuwają przebarwienia i blizny. Inne głowice lasera Alma Lasers pozwalają na skuteczne usuwanie tatuaży czy makijażu permanentnego. Dzięki tak szerokiemu spektrum działania każdy pacjent może znaleźć w Dermapoint zabiegi laserowe skrojone na miarę jego potrzeb.

 

Podobne artykuły