Srebrne balony idealne na Twoją okazję

Srebrne balony idealne na Twoją okazję

Srebrne balony tworzą wyjątkowo elegancką dekorację na różnego rodzaju okoliczności. Nie ma osoby, która przeszła by obojętnie obok tego typu balonów w formie cyfr, liter czy srebrnego bukietu. To doskonały sposób, by sprawić komuś miłą i niestandardową niespodziankę. Świetnie komponują się z przyjęciem w stylu glamour.

Srebrne balony nieodłącznym elementem urodzinowego przyjęcia

Są rewelacyjną dekoracją urodzinową zarówno dla osób płci męskiej, jak i damskiej. Od ubiegłego roku srebrne balony wpisują się w najmodniejsze trendy. Dekoracja złożona z balonów w formie liter oraz cyfr fantastycznie podkreśla charakter uroczystości i liczbę świętowanych lat. Nadają się idealnie do wykorzystania zarówno w domu jak i w lokalu.

Impreza w stylu glamour

Jak już wspomniano metaliczne balony bardzo dobrze komponują się z imprezą organizowaną w stylu zwanym glamour. Styl ten pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, szczególnie lubiany był przez zamożne społeczeństwo. W tym charakterze organizowano imprezy w prywatnych posiadłościach, rezydencjach czy różnego rodzaju dworkach. W Polsce zaczął być popularny w latach 90-tych. Jak widać bardzo dobrze został przyjęty w naszym kraju i z roku na rok zyskuje coraz więcej zwolenników i entuzjastów. Styl ten określa dobry smak, elegancja oraz klasa. Bardzo często spotyka się z określeniem „kontrolowany przepych”. Trzeba dużego wyczucia, by nie przesadzić z nadmierną ilością dekoracji.

Srebrne balony idealne na Twoją okazję

Dekoracje w nucie glamour

Wszystkie dekoracje powinny być odpowiednio przemyślane. Charakteryzują się elegancją oraz efektownością. Kolorystyka dekoracji powinna oscylować wokół barwy białej, złotej oraz srebrnej. Warto postawić na błyszczące napisy z balonów, eleganckie światełka, świece, perły oraz kryształy. Znaczenie ma również konkretny gatunek kwiatów. Najbardziej pasować będą lilie i storczyki. Istotne jest to, by kwiaty były w tym samym stylu. Lepiej nie ryzykować z mieszanymi gatunkami kwiatów w bukietach. Coraz częściej imprezom tego typu towarzyszy stół ze słodkościami.

 

 

Podobne artykuły