Fenomen rozkloszowanych sukienek

Fenomen rozkloszowanych sukienek

Suknia wieczorowa musi być odpowiednio dobrana pod każdym względem: koloru, fasonu, rozmiaru, długości, wszystko to nie może być pozostawione przypadkowi, dlatego w pierwszej kolejności należy zastanowić się, jaki charakter ma uroczystość, na którą się wybieramy. Jednak w przypadku, gdy decyzja o wyjściu zostaje podejmowana na ostatnią chwilę, niezbędne jest szybkie działanie, w takich sytuacjach, z pomocą przybywa krój najbardziej uniwersalny, o jaki chodzi?

Rozkloszowana suknia wieczorowa – fason na każdą okazję

Rozkloszowana suknia wieczorowa to niesłabnący trend w modzie damskiej, to jednocześnie synonim trzech najważniejszych cech: kobiecości, wygody i elegancji, które tworzą połączenie idealne na niemal każdą okazję. Suknia wieczorowa z rozkloszowanym dołem i przylegającą górą ukryje niedoskonałości w dolnych partiach kobiecego ciała, dodatkowo charakteryzuje się pięknym ułożeniem podczas każdego ruchu, zwłaszcza tanecznego. Najważniejszą zaletą sukni wieczorowej o rozkloszowanym dole jest to, że występuje w wielu wersjach kolorystycznych, z których niemal każda będzie z łatwością komponować się z dodatkami w różnych stylach, na przykład boho, rockowych, czy tych całkowicie subtelnych i delikatnych. Rozkloszowany fason sukien wieczorowych nie tylko ukrywa kłopotliwe części ciała, ale uwydatnia te, które chce się podkreślić, skomponowanie takiej kreacji z wysokimi szpilkami optycznie wydłuży i wyszczupli nogi, dzięki czemu szersze biodra zostaną odsunięte w cień. Dla Pań, które nie mogą pochwalić się kobiecą figurą również sprawdzi się suknia wieczorowa o rozkloszowanym fasonie, dzięki niej wcięcie w talii zostanie zauważone przez każdego uczestnika uroczystości.

Fenomen rozkloszowanych sukienek

Wybór rozkloszowanej sukni wieczorowej

Suknia wieczorowa nie musi być długa, wystarczy, że kończy się równo z kolanami, by była równie szykowna i elegancka, co sukienki sięgające kostek, w takiej sytuacji całkowicie wystarczające jest dokonanie wyboru właściwego koloru, materiału i fasonu. Suknia wieczorowa w rozkloszowanej wersji jest również doskonała pod względem łatwości doboru wszystkich dodatków, dzięki którym kobiecy charakter kreacji zostanie znacznie i gruntownie podkreślony. Najbardziej modne są cały czas kolczyki oraz wisiorki, w których motywem przewodnim są figury geometryczne, takie jak: koła, trójkąty, czy romby, na topie pozostają także dodatki z ananasami, czy innymi owocami. Oczywiście również w przypadku rozkloszowanej sukni wieczorowej ważny jest umiar, jeżeli kreacja jest sama w sobie bogato zdobiona, zaleca się umiar w doborze biżuterii i wykonaniu makijażu. W takiej sytuacji wystarczą jakieś mało rzucające się w oczy elementy w kolorze srebra lub złota, natomiast sukienki w stonowanej formie należy odpowiednio podkreślić mocniejszą biżuterią, nadanie bogatej stylistyki jest jak najbardziej mile widziane w tej sytuacji. Dobrą informacją dla wysokich Pań jest fakt, że do rozkloszowanej sukni wieczorowej można z powodzeniem dobrać buty na płaskiej podeszwie, sylwetka i tak będzie odpowiednio wydłużona, a długie nogi staną się niewątpliwym atutem nawet bez niebotycznie wysokich obcasów.

Partnerem materiału jest EVITA - Twoja wymarzona suknia wieczorowa.

 

Podobne artykuły